| CherryGirl67 a întrebat:

Heyylove struck

Ce inseamna penetrare?puppy dog eyes

fundalove struck

Răspuns Câştigător
| cristinaxt a răspuns:

Penetrare nu se refera strict la penis si vagin, penetrare inseamna a parcurge drumul dintr-o parte in alta a intra a strapunge

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| onasis1961 a răspuns:

Pentru Balmung:Mai bine a avut loc penetrarea in vaginul masculin al matii cu penisul feminin a lui tactu!

| Balmung a răspuns:

Penetrarea este procesul prin care penisul masculin intra in interioul vaginuluifeminin sau in interiorul anusului.

| SexyCioco a răspuns:

Atunci cand faci sex are loc penetrarea ( intrarea) ...penisului in vagin anus etc...

| Georgy_7404 a răspuns:

Ca introduci penisul in vagin adica cand intra de ex: un baiat penetreaza o fata adica i-o baga

| miha90z a răspuns:

Sexual, penetrarea reprezinta introducerea penisului in vagin (in sens mai larg si in anus sau in gura).

| vampirika a răspuns:

Pla in psda

| jeleuriursuleti a răspuns:

Pătrundere, străbatere, străpungere, trecere.

| jeleuriursuleti a răspuns:

Lol, penetrare NU inseamna neaparat sexlaughing

| 6ase6ase a răspuns:

Pai. cand organu' sexual masculin intra in contact cu cel feminin. mai exact cand intra tiru' in tunel.laughing

| Andrei32133 a răspuns:

Penetrare inseamna cind barbatul penetreaza penisul in gura (sex oral ) in anus (sex anal) si in vagin (sex obisnuit) Funda plzz

| charisma_4729 a răspuns:

Penetrare=introducerea penisului in vagintongue