| Gixaabaii a întrebat:

Heyylove struck. ce inseamna o iubire din titan?batting eyelashes fundalove struck

Răspuns Câştigător
| minnieee a răspuns:

E din melodia Ely-Hey,nu? Cred ca inseamna o iubire puternica, rezistenta, adevarata daca titanul este un metal dur.

4 răspunsuri:
| Gixaabaii explică:

In melodia Hey cantata de Ely din timisoara si versu intreg era
Cine se gandea Ca se poate spulbera O iubire din titan

| kiss a răspuns:

Unde ai auzit asta? happy

| kiss a răspuns:

Da, asta zic si eu. e alaturarea a 2 cuvinte care aparent n au nici o legatura. dragostea durabila, care poate depasi orice impas ( titanul este rezistent la coroziune).

| kiss a răspuns:

Nu am ascultat piesatongue