| gabrielaasamy a întrebat:

Heyyy! Cunosc un baiat. Adica ne cunoastem din calasa intai. suntem ff buni prieteni. acum suntem impreuna. El vrea sa ne pupam. Mie imi ff rusine. In fine pana acum m-am pupat cu el de 3 ori. dara cum imi e ff rusine. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alexandru0007 a răspuns:

De ce ar fi acum mai greu? inchide ochii si gandeste-te la ceva placut.o sa te ajute

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Depinde ce varsta ai si de dispozitia ta

| MDenisee a răspuns:

Hei, e ceva normal sa va sarutati doar sunteti iubiti, incepe si tu cu incetul apoi te vei obisnuii, ai sa vezi, o sa-ti placa happy

| neutrino a răspuns:

Continua si te vei obisnui.

| gabrielaasamy explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Mda..de ex ieri ne-am pupat de 3 ori dar el a zis mai vroia si eu nu avem chef de nimic

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru gabrielaasamy):

Pofta vine mancand

| slenderica a răspuns:

Asa e la 8 ani.