| Alina_7061 a întrebat:

Daca isi va da seama ca nu stiu sa ma sarut? ...Hey am si eu o problema am 17 ani si pana acum nu am avut un prieten -bine am avut unul dar nu m-am lins cu el - si acum unui baiat ii place de mine e mai mare are 22 de ani ...si i-am spus ca am mai avut prieteni big grin si mi-e frica ca daca ma bag cu el va trebui sa ne pupam :O daca vrea in public o sa-mi fie si mai rusine si oare isi va da seama ca nu stiu?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rând tu nu ești întreaga la minte ala e considerat pedofil dacă se da la tine fiind tu minora, mai bine îl lași și cauți pe unul mai de vârsta ta.

| TitiDrLove a răspuns:

Daca nu tine la tine nu are rost sa fii cu el,clar vrea altceva!
Daca tine la tine,nu ar conta micile defecte ale tale!
Ar accepta,ar intelege orice ai avea, iar tu nu ar trebui sa te ascunzi si sa fii sincera tongue Nu e de ras in cazul in care te place sau nu, dar unii fac asta happy

| foxi a răspuns:

@alykUrasteJb,stii sa saruti.dar nu stii sa scrii romaneste! Lasa sfaturile pana cand inveti sa scrii corect!

| Aηηy a răspuns:

Buna.
Nu trebuia sa il minti. Trebuia sa ii spui ca ai avut doar un prieten cu, care nu a fost o relatie foarte serioasa. Inca mai poti repara greseala, spune-i ca l-ai mintit ca ai avut mai multi prieteni dar sa nu se supere. Poate cand va veni momentul sa va sarutati isi va da seama ca nu sti sa saruti si atunci ii poti spune ca ai avut doar un prieten cu, care nu te-ai sarutat. Pentru prima oara spune-i ca nu vrei sa va sarutati in public ci intr-un loc mai retras.

| Fericire04 a răspuns:

Nu exista Instructiuni pentru Sarut.fiecare cuplu are sarutul lor specific. Si daca nu sunteti inca cuplu sa stie km esti.lasate purtata de val.nu asculta prostii din astea sa te saruti cu un bff sa te invetze wsmrolling on the floor, apoi sa-ti aduci aminte ca ur first kiss true o fo cu pr`ta? sau amic?laughing aiurea.totul vine de la sine. aveam si eu aceeasi problema, dar s`a rezolvat.m`am lasat dus de val.si prietenul meu e incantat love struck ca el a fost primul baiat p care l`am sarutat.asta acum 1 an.

| soraluisatan a răspuns:

Stai linistita.eu am emotii si acum cand ma sarut prima data cu un baiat, chiar daca am axperimentat sarutul prima data acum vreo 3 ani si ceva.toata lumea stie sa sarute.ai sa vezi ca te vei descurca.totul vine de la sine, o sa stii exact ce sa faci cand va veni momentul sarutuluihappy

| Evelyne13 a răspuns:

Tu urmeaza-l pe el si nu va fi nicio problema...

| TommyMiller a răspuns:

Sa te saruti sau sa saruti? ok, nu conteaza daca stii sau nu, daca el stie nu-i problema, daca nu...atunci sunteti egali si exersati pana invatatiwinking

| chibiusa a răspuns:

O sa isi dea.
dar poate fi placut surprins, daca o sa fie el cel care te invata.
sau daca te simti aiurea, roaga un foarte bun prieten de-al tau sa te invete, sau de ce nu...cea mai buna prietena

| lovegame99 a răspuns:

Nu trebuie sa stii sa te saruti...lasate purtata de val si vei simte cum vei saruta

| Vasi_2046 a răspuns:

Ea a intrebat o chestie si altii ca ea, o urmeaza cu "stiu sa ma sarut", "m-am sarutat", narcisisti analfabeti, se spune "stiu sa sarut" sau " am sarutat", fiecare pasare pe limba ei piere!

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Nu te teme ca la sarut nu exista nu stiu si nu sunt experta/...totul vine de la sine.:*Na'i grija! si bafta cu baiatu'

| Kate1234Frumoasa a răspuns:

Draga te ajut eu. Inainte de intalniri sau inainte sarut placa intr-un loc si date cu shpray de gura si cu un sttugurel de buza care nu se vede pe buze culoare adica pe buze sa ai un gust de capsuni. Sarutal asa: el sa intrepte capul sre stanga si uh tot prin stanga si il saruti. sau el prin dreapta si ubh tot prin dreapta. fundita?

| Jeny_2131 a răspuns:

Totul vine de la sine,draga mea,nu trebuie sa-ti faci griji, daca iti place de el si va sarutati cu pasiune nu are de ce sa-ti fie frica, stai linistita.Multa bafta.Pup.