| mister1234 a întrebat:

Voi ce ati face daca un baiat nu i'ar spune unei fete ca o place din teama de a fi refuzat? FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| Jhfdfd a răspuns:

Scuze k ma bag, dar totusi nu ai de pierdut nimic oh go on, din contra daca accepta? laughing atunci chiar k ai de castigat. In fond si la urma urmei noua fetelor ne place sa faceti voi primul pas. deci fa.lwinking nu ai de pierdut nimic.
Si SPERANTA MOARE ULTIMAwinking!
app am citit comentariile si pot spune ca te face geloswinking. ea vrea k tu sa faci primul pas happy succes q ea. sper ca am avut dreptate big grin

23 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

God bless TPU.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ai 17 ani...
Te temi?
Doamne... tare fricos esti :-J.
Du-te frate si spune-i mai repede ca n-ai nimic de pierdut, nu-ti fie rusine.
Daca te refuza stii ca ai incercat.
Dar daca stai asa si astepti si tot astepti nu vei sti niciodata raspunsul.

La 17 ani sa n-ai curajul asta?
Mi-ar fi rusine sa spun asta... serios.
Fara suparare, fa asta cat mai repede, e spre binele tau!

| LostInBubble a răspuns:

I-as spune. Sunt refuzat? Si ce? Viata merge inainte. Nu trebuie sa te opresti la prima fata care spune nu. In viata n-o sa accepte oricine propunerea ta. happy

| mister1234 explică (pentru LostInBubble):

Da. ai si tu dreptate da suntem colegi de clasa deci in timpu scolii o vad tot timpul si daca ar refuza ar fi aiurea

| LostInBubble a răspuns (pentru mister1234):

Nu ar fi deloc aiurea. Tu ai incerca. Atat. Nu are de ce sa iti fie rusine. happy Oamenii sunt sortiti sa fie impreuna, fiecare om trebuie sa se indragosteasca. happy Tu te-ai indragostit. Inca nu o iubesti.
Chiar daca te refuza, tu ai sti macar ca ai incercat. happy

| mister1234 explică (pentru LostInBubble):

Am mai incercat....sa ii spun si de fiecare data schimbam subiectu

| LostInBubble a răspuns (pentru mister1234):

Nu il mai schimba. Vorbeste si spune-i direct ce simti.
E mai bine sa stii ca ai incercat decat sa-ti para rau mai tarziu.

| mister1234 explică (pentru LostInBubble):

straight face
si app ea tot imi spune de ex ce bine arata X crezi ca vrea sa ma faca gelos?

| LostInBubble a răspuns (pentru mister1234):

Da. happy Spune-i ca arata bine. Ca-i sta bine in bluza x.

| mister1234 explică (pentru LostInBubble):

Daca as spune asa despre acel x ar crede ca sunt gay laughing

| LostInBubble a răspuns (pentru mister1234):

. Cati ani ai mai? Eu vorbeam de ea.

| mister1234 explică (pentru LostInBubble):

Stiu ca vb de eahee hee.....am zis sa mai fac si eu o gluma si nu inteleg dc nu am curaj sa'i spun ca la alte fete m-am dus direct si le'am spus. Am17 u?

| LostInBubble a răspuns (pentru mister1234):

Aici nu facem conversatie mai omule.
Ti-am zis ce trebuie in mod normal sa faci, ce face orice persoana.
Te-am intrebat cati ani ai pentru ca imi dai impresia ca esti batut in cap.

O zi buna.

| mister1234 explică (pentru LostInBubble):

Da dc te'ai suparat asa straight face?

| Azµre a răspuns (pentru LostInBubble):

Lolozaur rolling on the floor nu te mai enerva atât.

| mister1234 explică (pentru Azµre):

Cu mine vb>?

| Azµre a răspuns (pentru mister1234):

Nu cu tine

| mister1234 explică (pentru Azµre):

Oare dc se enerveaza asa repede straight face?

| LostInBubble a răspuns (pentru Azµre):

Vezi ca is disperati dupa nu stiu ce fata, incerci sa ii ajuti cu toate ca au 17 ani si nu pot scoate doua cuvinte din gura, si din disperarea aia ajung sa faca un fel de conversatie gen messenger.
Sa se mai descurce si singuri.

| Azµre a răspuns (pentru mister1234):

Eu zic să lași întrebările pe ziua de azi...

| mister1234 explică (pentru LostInBubble):

oh go on alta retardata

| Azµre a răspuns (pentru mister1234):

Uităte în oglindă și pe urmă vorbește.

| mister1234 explică (pentru Azµre):

Pai de unde stie ea ca nu stiu sa deschid gura? Am pus intrebara aici ca aia e mai fitoasa si trebuie sa o iei altfel....cred eu