| diiiiiiia a întrebat:

Heyyy! Help me; o3. Toate fetele de la mine din clasa au sanii mari. vreau si eu sa fac ceva sa`mi creasca; o3 Am rtecut n clasa a7a si vara asta nu miàu crescut de loc. la celelalte colege zici ca s`au umflat cu pompa laughing. nu stiu ce sa mananc sau ce sa fac ca sa`mi mai creasca putin pana intru in clasa a 7a. cu tratamente din astea nu stiu thinking pentru ca nu vreau sa afle mama panarama asta ca nu`mi da bani de pastile sau ceaiuri sau din astea straight face. daca ma ingras imi cresc si sanii? sau nu stiu zice`timi ce sa fac puppy dog eyes dau funda si likeùri :*

Răspuns Câştigător
| ankappa a răspuns:

Buna dia:*
nu te ingrasa in primul rand!
Sunt grasute fara sani asa ca nu te risca pentru ca dupa ce gte ingrasi iti va fi greu sa slabesti si daca vei reusi sa slabesti ti se vor lasa sanii.
Eu nu am problema asta dar am auzit de la colegele mele niste leacuri, gen:
1. Cand faci dus trece cu apa rece,apa calda, apa rece, apa calda deasupra sanilor(cu alte cuvinte:spala'i asa)
2. Mangaie'ti sanii cu un cub de gheata.
3. Mananca marar ori de cate ori ai ocazia.
Sper sa mearga.
Sau cel mai bine lasa'i si nu'ti mai face griji in privinta asta caci cu timpul vor creste ei, ink esti mik, nu'ti face griji!
Pwp ank:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-i lasi sa creasca singuri, fara pastile sau cine stie ce tratamente pentru ca iti pot face rau.Mai bine sa nu-i ai prea mari dar sa fi tu sanatoasa.Asta e parerea mea.Acum faci cum vrei tu.

| florynel03 a răspuns:

Tre sa faci sex mai multlaughingrolling on the floor)))) scuze nu stiu sunt baiat nu am pricep