| pokemondoll a întrebat:

Heyz lome! Am o intrebare serioasa, si nu stiu daca ati mai auzito -.-"
Bon, deci, o sa incerc sa zic cat mai pescurt:
Ma duceam spre scoala, dar era consiliu si diriginta nu neo spus! mrr, fireai.
Asa, si ne-am dus in parc o ora, o venit aproximativ cam toata clasa in parc.
Si a venit si baiatul de care imi place^^ asaa, blah blah blah.Eu cu o prietena ne-am dus intr-un topogan dala cu butoaie mare, si erau 2 baieti ( unul dintre ei era baiatul de care imi place" Mihai") Asa, si nu ne lasa sa trecem! GRRR! Si eu cu prietena mea tot ii impingeam! impingeam!
asa, si Mihai era in jos cu fata spre mine, si eu in sus cu fata spre el (Sa nu va ganditi ca eram chiar asa aproape de capatane ca sa ne sarutam laughing)
Si, el zambind dragut, ma gadilat la gat, oarecum "gadilat" Dar cu o mana, cu 2 degete si eu ca tampita i-am dat mana la o parte!
Oare ceo insemna?

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nimic. dupa parerea mea nu inseamna nimic. poate ca asa isi exprima el sentimentele.asteapta si vezi cum se comporta mai departe.

| eme a răspuns:

Vea chef de joacalaughing... posibil te simpatizeaza