| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de un baiat...Ieri si azi am iesit cu el si cu o prietena in parc si neam simtit f. bine si la scoala ne distram noi doi .A venit odata la mine si m-a intrebat in gluma ,,ma iubesti ?" si eu am zis ca nu zambind si multe alte intamplari din astea.Voi ce credeti?Ma place ?Vreau parerea voastra!Funda

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Presupun ca da, desi o intalnire doar cu voi doi ar fi fost mai ideal. Si din gluma ajungeti la ceva serios si frumos. Daca va mai petreceti mult timp impreuna, o sa va atasati foarte mult unu fata de celalalt si astfel ati putea sa ajungeti un cuplu. Mult succes iti doresc!

7 răspunsuri:
| STEFANXxX a răspuns:

Stii ce cred eu? Tot asa am facut.Deci mie imi placea de o fata si deci vroiam sa o fac sa se indragosteasca de mine.Si deci intr-o zi m-a invitat la o pizza cu niste prietene de-a ei. Apoi a vrut sa iesim la o plimbare cu fratiorul ei mic, apoi i-am spus ca o iubesc, deci tot in gluma.Ei si cum crezi de data asta eu am invitat-o la o plimbare in parc.Si acolo i-am spus"te iubesc,si de data asta nu glumesc". Deci ce pot sa-ti sfatuiesc,eu nu stiu ce va face el, dar ma rog cheama-l pe el la o plimbare. Apoi intreaba-l singura pe el"tie iti place de mine"? Si vei vedea ce reactie va avea.Ok, deci iti spun.Fii puternica.SUCCESwinking

| missoriginal a răspuns:

Eu in locul tau as fi spus:-Normalll...
Dar in joaca
Mereu vin unii din prietenii mei si ma intreaba :ce faci iubi ma mai iubesti? si eu ca sa mai treaca timpul de zic ca da
Eu una zic ca te place daca se comporta asa frumos cu tine

| PisSsy a răspuns:

Eu zic ca da! Data viitoare fi sincera si iti vei da seama dupa reactia lui daca te place, parerea mea ca da ii place! Grij ce faci!happyfunda! Incercarea moarte n-are!

| valentinamarinamary a răspuns:

Aaaa daca a zis asa nu inseamna mereu ca te place adica poate s afie si in gluma si ti-a aruncat vreo data vreo privire? Adica o fata simte daca o place sau nu! Dar eu tot optez ca te place.dAR nu sunt asa sigura ca sa ajungi sa iubesti e mare lucru si macar te-ar fi intrebat :Ma placi? DAR TOTUSI OPTEZ CA TE PLACEwinking

| MakoMory a răspuns (pentru valentinamarinamary):

...de multe ori mi-a aruncat priviri ...Chiar azi pe la ora de muzica in pauza se tinea tot timpul dupa mine. Merci!

| valentinamarinamary a răspuns (pentru MakoMory):

Atunci privirea spune tot iti spun eu! Deci da cred ca te placee!

| Picoo a răspuns:

Hmm...poate ca da...dar ar fi mai bine sa il intrebi pe el, nu sa dai cu presupusulhappy. Bafta!