| alexstar_1336 a întrebat:

Hi all :3! Deci, o fata cu care am fost eu la inceputul anului s-a desparit acuma 3 sapt de fostul si eu de abia acuma am aflat..si vinerea asta am iesit afara cu ea si mai 2 prietenii, ba la inceput mi-a fost naspa sa o iau in brate ca mna, nu stiam daca vrea sau nu..si pana la urma am pupat-o intre obraz si buze,si nu mi-a reprosat nimic,dupa mi-am incercat iar norocul dar de data asta pe buze rolling on the floor si tot nu a zis nimic, din contra dupa am inceput sa ne pupam, pnm, miracol m-a si muscat rolling on the floor si miercuri am iesit iar afara si am incercat sa o iau de mana, dar nu prea vroia..si mi-a zis sa o luam mai incet ca mna, totusi s-a despartit de ***** ala..si ea pana cand incepem scoala o sa fie plecata, si eu nu stiu ce sa fac.ea mi-a zis ca vrea sa treaca o perioada sa-si revine ca mna.
Merita sa o astept? ea mi-a si promis ca nu o sa se mai repete ce s-a intamplat atunci, a fost complicat rolling on the floor Deci concluzia e.
-Merita?
-Tot asa o sa faca, ca la inceput?
-Sa am incredere in ea, ea mi-a zis ca promite! :O?
Funda!

Răspuns Câştigător
| ioanacristina666 a răspuns:

Pai,eu zic cat e plecata sa ii mai scrii etc.Dar gandeste-te, te-a dezamagi odata, o mai poate face.Asa ca daca apare o fata mai buna intre timp, nu ezita. Daca nu iti place de nimeni, asteapt-o si poate iese ceva. Bafta happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai incredere in ea, merita, chiar daca musca!

Răspuns utilizator avertizat
| alexstar_1336 explică:

Ceva de genu' rolling on the floor