| GabrielleTheRealQueen a întrebat:

Hi allbatting eyelashes. O prietena f buna de-a mea m-a rugat sa postez intrebarea asta aici in speranta ca o veti ajuta cumva. Deci: Ea a hotarat sa incerce sa fie intr-o relatie cu un baiat, doar sa incerce. A constatat ca nu merge nimic intre ei, si acum vrea sa ii spuna asta, dar nu stie cumthinking Vrea niste sfaturi, sau pareri cat mai repedebig grin, Voi ce spune-ti?! sa ii spuna, sau sa il lase pe el sa isi dea seama? Multumesc >anticipat.big grin

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Cel mai bine sa-i spuna. daca nu are destul curaj atunci sa numai raspunda la telefoane si etc. dar pentru asta ar trebui sa nu mai vb cu el de tot. daca nu sa scrie un mesaj ca prin scris iti este foarte usor. insa eu as insinsta pe prima varianta. pentru ca o sa fie mai bine din partea amandurora daca ea este cinstita.

6 răspunsuri:
| Bettw a răspuns:

Pai daca baiat` acela tine la prtena tha va fi ma greu. sa.i sp ca nu simnthe nimic pentru el. sh ca mai bine e ramanem decat amici spune-i prietenei tale sa vb ca el ca kalm s nu tipe sau s se dea in spectacool. sper ca te.am ajutath. FuunDitZaa.puppy dog eyes.
bye. TooOrry.happy

| anonimulus a răspuns:

Mai bine sa ii spuna ea, daca spui ca nu merge nimic intre ei, probabil ca baiatuli ii place si nu vrea sa o lase. v-ati gandit?

| pompom a răspuns:

Eu zic daca chiar nu simte nimic pentru el si nu se simte bine in preajma lui sa il cheme la o discutie la un suc sau pe mess si sa ii spuna ca a gasit pe altcineva si ca vrea sa se desparta de el dar cu blandete si baietii sunt oameni

| puscas a răspuns:

Ar trebui sa ii spuna frumos:eu cred ca intre noi nu mai poate sa fie nimic pentru ca...(dc vrea ea sa se desparta de el) sa nu se supere dar asta e nu se mai poate continua relatia simplu doar sa aiba putin curaj si totul va fi bine.aceasta expresie am fol si eu si a mers a zis bine ok cum vrei tu.succes

| demokratik90 a răspuns:

Nu trebuie sa ii spuna,,,doar sa-i arate departare,, sa se comporte cu respingere,, si el singur va pleca! dar s-o faca intr-un mod frumos!

| demokratik90 a răspuns:

Daca nu ii arata dragostea,ei,,atunci el singur va pleca,nu trebuie sai zica nimic, nu e normal, el asta va simti si singur,,,