| hahaha a întrebat:

Hi all! Sunt de ceva timp (crca 4-5 luni)cu o fata ceva mai mica ca mine. As dori sa o intreb daca vrea sa trecem la "pasul urmator " sau "next level" in relatia noastra, dar am oarecum retineri, deoarece nu vreau sa-si schimbe parerea despre mine sa zica iauite-l si pe asta de ce e cu mine, sau ma rog chestii din astea, ea imi spune ca ma iubeste si toate astea dar. in fine. ce ziceti sa-o intreb, deoarece sunt cam confuz si chiar nu prea stiu daca sa-o fac sau nu? big grin
P. S. si fetelor sa nu incepeti sa ma atacati ca baietii sunt niste porci ca se gandesc numai la sex sau ce insinuari mai faceti voi, cand stim prea bine ca si voi sunteti moarte dupa. 8==D.winking

4 răspunsuri:
| hahaha explică:

Pai treaba e ca, ea cam vorbeste despre treburi din astea, de exemplu zicea ca unu vrea sa iasa cu o prietena de a ei ca sa "..." asa, si mai eram cu un amic cu ea si cu prietenele ei si el facea aluzii despre sex, si pe ea o amuza.hee hee

| Aiiida a răspuns:

DAca tu o iubesti cu adevarat o poti astepta daca ea nu este de acord.iar daca ea este de acort tot ce trebuie sa faci este sa ii faci o seara de neuitat alaturi de tine si sa o faci sa inteleaga ca nu vrei doar sex ci o relatie serioasa! pup succes

| Addah a răspuns:

Uuhm, e o diferenta dintre a fi amuzat de asta si a fi pregatit sa faci pasul asta, deci nu te lasa dus in eroare.
eu zic sa nu-i spui asa marlaneste si pe nepregatite laughing fi mai dragastos cu ea s.a. si nah, mai fi si tu glume pe seama asta si dupa vezi cum reactioneaza.winking

| LoRyCyKu a răspuns:

Hmm.nu stiu daca e ok sa o intrebi asa direct, cel mai bine ar fi sa incerci asa pe parcursul unei perioade de timp sa ajungi la subiect si cu siguranta o sa ai un raspuns.Dar aici se va vedea si rabdarea ta, dar daca tii cu adevarat la ea o vei astepta pana vei afla raspunsul si bineinteles pana cand va fi si ea pregatita.