| b3b3zapakit a întrebat:

Hihappy am cunoscut un baiat :d si e genul mai golan. golan in adevaratul sens al cuvantuluisad. Eu am inceput sa tzin la el si el acum cateva zile mi-a zis ca "nu e bine sa ma indragostesc de el ca nu vrea sa ma faca sa sufarsigh ". Azi am vorbit din nou pe mess si l-am intrebat ce simte pentru mine si mi-a raspuns"nu stiu ce sa zic dar cand sunt cu tine ma simt impacat.tzin la tine f mult". Ce vrea sa zica cu asta"cand sunt cu tine ma simt impakat '? ca eu nu intelegsad

5 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Adica te considera o prietena foarte buna si nu vrea sa strice relatia de prietenie.

| Hombre a răspuns:

Ca o sa fii o noua victima, dar cine se asemana se cauta.

| cryssa a răspuns:

Te bagi singura in gura leului.

| johnyboy a răspuns:

...e clar, te-a avertizat, o sa fii o victima. dar vad ca tu te complaci si chiar vrei sa devii o victima.100% ca are pe altcineva si vrea doar sex de la tine, si cand va obtine ce vrea te va abandona.doar te-a avertizat ca nu vrea sa te faca sa suferi...dar tu nu: batman batman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita! Nu-ti fa sperante prea mari ca el s-a indragostit de tine. Asta e doar o minciuna. Crede-ma, tu ai putea fi urmatoarea lui victima!