| Eveline56 a întrebat:

Hi! Am nevoie de ajutor. Acum o luna si ceva am intalnit un baiat la scoala mai mare ca mine cu un an (e in clasa a 10-a). El avea prietena. S-au certat, s-au despartit si ne-am combinat. Imi zicea ca e prea bun pentru mine. Ii dadeam libertate, il lasam chiar sa vorbeasca cu fosta. Pana intr-o duminica seara(am fost impreuna un weekend). Eram afara, si fosta i-a dat mesaj ca vrea sa se intalneasca cu el. S-au intalnit. Urmatoarea zi la scoala nu mai era asa de cld. in ora i-am dat mesaj sa-l intreb ce face, si a zis ca trebuie sa vorbim... e de la sine inteles la ce se referea. Ei sunt impreuna de 8 luni, insa se cearta permanent. ea l-a inselat de foarte multe ori, e foarte urata si isi bate joc de el, iar el ii vorbeste foarte urat. Odata a si lovit-o. El e constient de faptul ca l-a inselat. In ultimele 2 saptamani am iesit aproape in fiecare vineri, sambata si duminica. Acum 2 seri eram in parc mai multi, el se certase din nou cu prietena la telefon. Peste putin timp a inceput sa ma ia in brate, sa ma pupe pe obraz, pana a ajuns sa ma sarute. chiar tin la el si il vreau inapoisad. Spuneti-mi ce sa facsigh ( el e taur, eu capricorn)

3 răspunsuri:
| BurnInHellSucker a răspuns:

In primul rand te caci pe zodii.Serios TE CACI. Asa acum ca am lamurit asta laughing daca nenorocitu asta iti zicea ca e prea bun pentru tine ii tragi un sut in c.ur direct. Nu conteaza ca tii la el, este clar ca el se ca.ca pe tine, el "te ia in brate si te pupa" doar ca sa aiba o chestie calda sa ii tina companie cat timp se impaca cu fosta. Nu conteaza ca e urata, ca se cearta, ca isi bat joc unu de celalalt, nu e treaba ta, cert este ca daca s-a dus sa se intalneasca cu aia nu ii pasa deloc de "relatia" cu tine. Nu il lasa sa isi bata joc de tine ai putin sange in c. oaie si lasa-l in cct in pace. Daca vine el la tine si iti spune ca ii pare rau nu face prostia sa te impaci cu el e clar ca nu merita. Gaseste fata altu cati nu sunt laughing

| CrbLoNe1 a răspuns:

Si eu sunt baiat in zodia taur si mi-se pare k tot ce face el face sa o faca geloasa pe ea si daca zici ca ai stat cu el si ti-a dat papucii ca sa se intoarca la aia care e urata si bla bla inseamna k nici tu nu esti asa geniala. incearca sa te schimbi sa fi mai sexy si sa il respingi sa nu mai fi asa moale si sa il lasi sa vina la tine de cate ori vrea. app cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Povestea ta e foarte frumoasa; mai ales pana la paranteza aia in care spui ca el e in clasa a 10-a; deci prima fraza; pentru ca dupa aia tot ce-ai scris tu e o mare-mare tampenie! si nu unde zici ca iti place sa acorzi tu o oarece libertate partenerului,care ar fi-dupa parerea mea- o chestie simpatica,ca sa poata si el sa mai iasa cu baietii,sa mearga la o bere si un meci,sau sa faca un pescuit in week-end; asta-i misto; dar tu povestesti foarte senin ca el are ca hobby,sa o trosneasca pe aia de-a fost cu el,dupa care spui ca tii la el si il vrei(inapoi);(pentru ca intre timp s-a mai intors si la aia inca o data); evident pentru ca toata treaba asta ti se pare si tie destul de incurcata,speri sa fie de la zodii si adaugi la final ca daca e sa-ti dam un sfat trebuie sa luam in seama ca el e taur si tu capricorn; mda; ideea e buna; eu acu' o sa plec sa studiez putin asta cu astrologia si cu horoscoapele,si sa vad daca e luna in cuadratura cu jupiter,eventual daca s-a aliniat tot ea,luna, cu venus,si ma intorc cam intr'o juma' de ceas sa-ti spun cum sta treaba! dar e foarte important,daca gasesc o varianta intersanta,sa nu mai stai pe ganduri si sa te misti repede, ca stii si tu cum e cu astrii astia care isi schimba pozitia cand vrea ei, adica de capu' lor; revin; brb.