| Lexy_8521 a întrebat:

Hi! As dori sa stiu care e probabilitatea ca o persoana care a facut sex prima data, avand 3 contacte sexuale, ambele protejate cu prezervativ, baiatul neejaculand (sau cel putin asa cred ) iar fata fiind virgina. exista vreo sansa ca fata sa ramana insarcinata?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ecstasy a răspuns:

Salutare!
-1 la mana-3 nu este egal cu 2 ("ambele").
-2 la mana-Daca a fost protejat, nu ar trebui sa fie nici o problema. Sper ca au fost schimbate prezervativele in timpul celor 3 contacte. Exista o sansa mai mare sa se perforeze prezervativul, dar, daca tu crezi ca nu a ejaculat...Ma rog.
3 la mana-Cel mai bine ar fi sa mergi la ginecolog, daca tu consideri ca exista cu adevarat vreo posibilitate sa fi ramas insarcinata(desi nu cred).

Oricum, ce as putea sa iti spun? Ai grija de tine. tongue

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Daca au folosit prezervativ si nu s-a rupt sansele sunt minime, aproape nule.

| Piticu_3880 a răspuns:

3 contacte la care a avut prezervativ la ambele? e binelaughing)
firar gramatica masiibig grin

| Lexy_8521 explică:

In primul rand multumesc de raspunsuri, nu prezervativul nu s-a rupt.Imi pare rau pentru greseala facuta cu "ambele". Si Piticu, nu cred ca e asa de buna expresia gen "firar gramatica masii",nu facusem o greseala asa de mare,litarar mi se parea scris corect, am scris ambele din greseala pentru ca ma grabeam, stai linistit nu sunt analfabeta happy
Eram doar ingrijorata si vroiam sa aflu si parerea altcuiva.