| teroalex008 a întrebat:

Hi. Azi i-am spus unei fete pe care o plac foarte mult ( Ma gandesc la ea de 2 luni si incerc sa vb cu ea in fiecare zi)...ca o plac si chestia este ca mi-a spus ca ii place de alt baiat si ca sunt dragut dar nu poate fi cu mine din moment ce ii place de respectivul. Tot timpul ma gandesc la ea si gandul ca vrea doar sa ramanem amici ma sperie foarte mult. Cand ma gandesc la ea si ca nu vrea sa fim impreuna imi bate inima foarte mult, sunt trist, imi este rau si parca nu mai am nici o legatura cu realitatea si nu mai am nevoie de nimic. Chestie este ca mai mi-a placut de doua fete mai demult si am avut raspunsuri negative, nu stiu ce sa fac PLUS ca imi lipsesc foarte mult colegii din generala chiar daca sunt in clasa. 10...de ce am mereu ghinion? Si nu am nici macar un prieten sa ii spun aceste lucruri? Iar mai ales cum sa fac cu fata asta, sa uit sau ce?
Multumesc celor care au citit... eventual raspuns

1 răspuns:
| geli a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa o cuceresti si sa ii arati ca o respecti si ca ti la ia