| pilotulalex a întrebat:

Ce sa fac caci fata care o plac vrea sa ramanem doar amici, cum as putea afla daca ma place si ea?

13 răspunsuri:
| 7Azaky a răspuns:

Eu zic sa te apuci de niste exercitii(sa arati si u mai bine, sa fii in forma, nu ca ai fii urat sau ceva, dar mereu e bine sa fii in forma, si vei avea si mai multa incredere in tine).
Sa te ingrijesti...si incearca sa ii activezi cumva orgoliul in favoarea ta!
Dar daca nu merge si nu merge....las'o balta! Sau ofera-i mai mult timp daca tu crezi ca se merita!
Oricum... daca reusesti sa ii atingi orgoliul feminin, deja ii starnesti interesul!

| pilotulalex explică (pentru 7Azaky):

Cat de cat am si eu forme frumusele

| Iuliiaa a răspuns:

Incearca sa vorbesti cat mai mult cu ea, sa te apropii de ea si dupa un timp spune-i ca o placi si ca ai vrea sa ai o relatie cu ea. dar sa fii pregatit pentru orice... happy

| pilotulalex explică (pentru Iuliiaa):

Am incercat deja asta dar mi-a spus ca ar vrea sa ramanem doar amici
Ce ar trebui sa mai incerc?

| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum... daca ea nu te place nu ai ce sa faci.
Nu poti sa o obligi.

| pilotulalex explică (pentru OnuOnulică):

Cestia e ca dupa cum se comporta cu mine imi da de inteles ca ma place si ma mai iubit inainte da acuma nu stiu de ma iubeste

| Florenta16 a răspuns:

Deodata ce vrea sa ramaneti prieteni, nu are nicio simpatie pentru tine, sau cel putin si-o ascunde, dar respecta-i dorinta si nu te chinui sa o faci sa te palca. Va fi si mai rau! Bafta si Craciun fericit!

| pilotulalex explică (pentru Florenta16):

Din cat vad cred ca ma place dar nu stiu ce sa fac
Multumesc si craciun fericit si tie

| xEndlessLove a răspuns:

Atata timp cat vrea sa ramaneti doar prieteni, fii sigur ca nu te place. Dar cu timpul poate o sa se indragosteasca de tine. Cred ca pentru o vreme ar trebui sa ii fii prieten si poate cu timpul veti fi si mai mult de atat. Succes si Craciun fericit :*

| pilotulalex explică (pentru xEndlessLove):

Dupa cum se comporta cam cred ca ma place dar nu stiu ce sa fac sa nu o pierd de tot
Craciun fericit

| Cozon3 a răspuns:

Poate ca are o mica simpatie pentru tine si place pe altcineva mai mult decat pe tinewinking dar nu-i nimic fete sunt destule pe lumea astawinking

| pilotulalex explică (pentru Cozon3):

Nu cred ca iubeste pe altcineva da nu de mult s-a despartit de cineva

| pilotulalex explică:

Ce ar treui sa fac ca sa fim mai mult decat amici?