| blackSangel a întrebat:

Hi buna am si eu o intrebare... dup actul sexual voi ce fceti...adica dupa ce se termina "partida" ce faceti (in afara de faptul ca incepeti alta) funda si vot la toti pwpicii

Răspuns Câştigător
| eugem35 a răspuns:

Un dusi est recomandat,
inainte si dupa ce terminam partida si o lom de la capat

8 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Mai ramanem putin imbratzishatzi, n sarutam, n sp cuvinte frumoase! dupa cum e normal n imbracam si ma aduce acasa!

| NoChanceForUs a răspuns:

Pai ce raspuns ai vrea mai fata draga?laughing

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Dus, fumez o tigara.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@MrSmith, pai daca nu sunt fan postludiu, ce sa fac?

| adryna a răspuns:

Noi de exemplu ne culcam pe pat ne tragem putin sufletele si apoi pun capul pe pieptul lui si vorbim...dar deseori ne incepem a fugari prin casa cu perne, dansam, aratam moda.ne distram.si desigur nu pot sa nu repet incepem alta partida...

| Katalin02 a răspuns:

Imi trag sufletul, stau departat de ea ca nu suport sa ne lipim unul de altul dupa sex, ca suntem transpirati, ma duc sa ma pis, revin in camera ma imbrac si ma culc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dus, film, somn, acasa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac un dus! Asta in cazul ca nebuna nu trage de mine iar. Nu ca nu m-as descurca, dar este o scuza faina pentru reincarcarea bateriilor. Unele chiar nu pot intelege ca barbatul nu este "Mr. Dildo"!