| celmaitarenume a întrebat:

O intrebare pentru baieti. Dupa ce se termina actul sexual si va dati prezervativul jos, ce faceti cu el, unde il puneti?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Il infasori in putina hartie igienica si-l arunci la gunoi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativul care este dat jos/scos de pe penis dupa ce sperma a fost ejaculata in interiorul sau, se leaga prin innoadare pentru a fi impiedicata scurgerea continutului. Se arunca in cosul de gunoi daca exista prin preajma, in caz contrar prezervativul bine innodat la capat, se pune intr-o batista de hartie sau un servetel umed pentru a putea fi aruncat la gunoi mai tarziu. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

La cosul de gunoi.

| SG1995 a răspuns:

Îl bagi la spălat să îl ai a doua zi?
La gunoi bineînțeles!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pe vitrină, bibelou.

| Goete a răspuns:

Se goleste continutul in cosul de gunoi "Organic", si e arunca prezervativul la "Plastic", daca vrei sa procedezi corect happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Nu sunt băiat dar îți răspund se arunca la coșul de gunoi

| 09Ioana09 a răspuns:

Nu sunt băiat, dar îi faci un nod și la coșul de gunoi cu el