| Blacckstarr a întrebat:

Hi, cateva sfaturi folositoare daca se poate :d. deci imi place de o colega nu stiu daca si ei ii place de mine, sta mai mereu pe tel pe fb ori vb prin sms cu cineva nu stiu exact. Deci rugamintea mea la voi este daca imi puteti spune cum pot intra sa discutie cu ea, cum pot o fac sa ii placa de mine. subiecte/teme de discutie ceva. dau funda big grin
mersi pentru ajutor

4 răspunsuri:
| geoka23 a răspuns:

Pai nu stiu ce faceti voi la scl, ce telefon are, invata bine! dar dupa cum vad nu cred ca invata asa de bine.laughingori cum ai putea sa intrebi ceva de scl lecti, un ajutor la o tema, daca crede in extraterestri ceva de genu intelegi. Ai grije sa nu aibe prieten daca sta asa de mult pe facebook si trm sms-uri.
Poate sa vb cu o prietena nu e exclus. Poti incepe sa-i ceri prietenia pe facebook.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Pai eu cand eram mai mica foloseam biletelele dar acum nu mai sunt la moda,poti sa o rogi pe prietena ei sa vb cu ea sa o intrebe daca si ei ii place de tine sau poti sa faci tu conversatie sa ii ceri fb poti sa ii dai niste like-uri sa ii comentezi niste fotografi sa ii zici ca este frumoasa si ca este foarte fotogenica dupa sa o intrebi ce ii place si ce uraste cel mai mult, sa o intrebi daca ar putea sa iti recomande un film dupa toate astea invit-o undeva la un suc, un film, sa mancati ceva in orasi, adica ia lucrurile treptate toate la timplul lor trebuie doar sa ai rabdare

| hhhapciuuu a răspuns:

Nu fi invizibil, pari un ciudat! daca esti popular, e mai bine, daca nu, incearca sa fi si te va remarca, va imprieteniti, si abia apoi, iubire happy

| InstinctKDZ a răspuns:

Salut Bo$$ nu te lua dupa supradozadenebunie5 ca e pe langa subiect. Sa nu pui vreo prietena de a ei sa o intrebe daca ii place de tine ca e logic ca nu ii va spune big grin Cel mai bine e sa o intrebi astfel: "Buna X daca te-as ruga ceva..Sa imi dai si mie id-ul de mess/fb-ul/numarul tau de telefon. Desigur daca nu te deranjeaza" Ea sigur o sa iti dea ceva smug In caz, ca iti da fb-ul o poti umple de like-uri la fiecare poza si nu strica si un comm cu Frumoaso:* daca iti da id de mess o poti intreba diverse lucruri ca sa faceti cunostinta cum ar fi "ce muzica iti place, ce iti place la un baiat, ce bauturi preferi" gasesti tu ca esti baiat mare big grin Si la nr de telefon tot la fel poti face big grin O sa vezi ca imd o sa creasca sentimentul. Sper ca te-am ajutat.Succes si multa bafta!