| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg care se comporta foarte frumos cu mine si mereu incearca sa gaseasca subiecte de discutie...nu reusesc sa inteleg daca ma place sau doar face asta pentru ca are nevoie de teme laughing Cum as putea afla?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-l intebi direct.Va cunoasteti, va vorbiti asa ca este cat se poate de simplu. Eventual sa ii pui intrebarea si sub forma de joaca.

| neutrino a răspuns:

Incearca si el sa te cucereasca, dar nu stie cum si nici curaj nu are sa te invite macar la un suc. Mai lasa-l sa mai creasca.

| TheCuteOne a răspuns:

Eu cred că te place, dar cel mai indicat e să îl întrebi direct. Așa nu va mai exista niciun dubiu.

| BiscuitiCuCiocolata2015 a răspuns:

Stiu ca e mai timid, nu il cunosc de mult timp... daca nu are curajul sa recunoasca? sau...nu stiu...

| BiscuitiCuCiocolata2015 a răspuns:

Am avut de dat pareri despre colegi iar el la mine a spus doar silitoare...deci...nu stiu ce sa cred

| carlacarlutza69 a răspuns:

Du-te cu tupeu la el si intreaba-l, vezi ce iti va spune!laughinglaughing