| Bianca777 a întrebat:

Mâine o sa am prima intalnire cu un baiat. Nu am mai avut prieten pana acum, si ma gândeam dacă cumva vă incerca sa ma sărute. Ce părere aveți de primul sărut la prima intalnire. Nu vreau sa par ușuratica de aceea nu cred ca voi lasa sa se intample, dar vreau sa stiu si alte pareri. Si cam ce subiecte am putea discuta, sau va veni de la sine? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu te crede nimeni usuratica pentru un sarut laughing)) Dar mie personal imi place sa astept mai multe intalniri inainte sa-l am, e mai intens si frumos atunci
Faci cum vrei, daca vrei il lasi, daca nu, nu

| Elena9328 a răspuns:

Va veni de la sine discuțiile daca e omul potrivit
Și cu sărutul, nu sunt de acord
Nici nu l știi bine și hop pe el? Ne, ne

| Kerre a răspuns:

Subiectele discutiei vor veni de la sine, si treaba cu sarutatul la prima intalnire cred ca ar trebui sa mai astepti daca crezi ca e omul potrivit tie.

| litere123 a răspuns:

Subiectele vor veni de la sine, stai linistita.Trebuie sa fii calma si sa raspunzi cat mai dragut si sincer.Sarutul,il consider prea repede.Un mic pupic pe obraz de "pe curand" e binevenit, insa nu e obligatoriu.
Fii tu insusi si stai linistita.

| Andrewquq a răspuns:

Cu subiectele, asta e treaba lui, dar daca vezi că se încurcă sau daca se lasă o tăcere de aia stânjenitoare, întreabă ceva despre el și ajută-l puțin happy
Cât despre primul sărut, daca îți place de el și ai sub 16 ani eu zic că e ok sa faci asta la prima întâlnire, o sa fie ceva copilăresc de care o sa îți amintești cândva. Daca ai peste poți să mai aștepți.