| Swallow a întrebat:

Hi, daca sunteti Sagetator si sunteti intr-o relatie in care va-mpacati ft bine, ce zodie e partenerul vostru?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| saby26 a răspuns:

Sagetatorul se intelege f bine cu berbecul.sunt intr-o astfel de relatie si merge fffffffff bine

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți citi mai multe aici, www.elystar.ro, secțiunea compatibilitatea dintre zodii.
Pa, pa.

| xXx_6966 a răspuns:

Nu conteaza ce zodie e partenerul/partenera,, cel mai principal intr'o relatie e sa te impaci bine cu partenerul... zodiile sunt doar niste superstitii,, Funda?

| alliss a răspuns:

Iubitul meu este Leu. Niciodata dar niciodata nu ne-am certat intr-un an jumatehee hee

| alina5298 a răspuns:

Iubitul meu este gemeni.ne intelegem foarte bine, niciodata nu ne-am certat.

| eujiatat a răspuns:

Varsator.dar acum nu depinde doar de zodii.ci si de caracter. de felul partenerului de a fi.