| Rebeca_1175 a întrebat:

Hi.
De la inceputul anului scolar un tip dintr-o clasa paralela mi-a atras atentia. Totul e ok numa ca problema este cum asi putea sa ma fac observata sau sa ma bag cu el inseama fara sa ii dau senzatia ca 'is disperata dupa el'.
Multumesc Anticipat happy

2 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Deci esti disperata dupa el, nu "ti a atras atentia" laughingexplica corectwinking! E foarte simplu, un simplu zambet face minuni tongue, te uiti la el, si cand el se uita la tine ii zambesti, in prima faza daca nu actioneaza, te bagi in seama cu eltonguedirect! sau faci rost de idul lui de la o colega de clasa a lui tongue! Cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema... cel mai rau e ca nici macar nu ma salutalaughing