| AndyDanger a întrebat:

Mi-a atras atentia o fata din alta clasa, su nt la liceu.M-as duce la ea dar problema este ca ea sta de obicei cu o fata sau mai multe pe hol, deci nu e singura.E prima data cand incerc sa abordez o fata, si as vrea sa imi fie mai simplu.In caz ca e cu o fata sau mai multe, cum as putea incepe abordarea? Multumesc anticipat si dau funda.

2 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Atunci cand treci pe langa ea incearca sa o privesti discret si atunci vei observa daca si ea e interesata de tine. Fa lucrul acesta mai mult timp, informeaza-te de Facebook-ul ei sau nr ei de telefon si incearca sa vorbesti cu ea.

| DaCumSaNu a răspuns:

Fa rost de numarul ei de telefon, apoi trimite-i un mesaj in care-i spui ca o astepti la ora x in locul y si sa vina singura. Baietii ce spun direct ceea ce simt, fara ocolisuri, sunt foarte atragatori. Asa ca spune-i direct ca vrei sa va imprieteniti.