| Andra_4827 a întrebat:

Hi, eu cu un baiat ne intelegem. ne sarutam,, dar nu stiu daca sunt cu el sau nu. as vrea sa aflu asta dar sunt f timida si nu am curajul sa al intreb.

4 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Daca va sarutati e normal ca sunteti impreuna, doar nu te saruti cu un oarecare prieten asatongue

| Дηdu a răspuns:

Pai daca tu esti mai mica si el mai mare s-ar putea sa fie dioar o atractie intre voi. Daca ati loat asta in serios inseamna ca sunteti impreuna din moment ce te saruta asa ar trebui sa fie inseamna ca te place pentru cared ca nu ar saruta o fata care nu ii place nu?
Ati facut cunva schimb de nr de tel? daca da inseamna ca nu trebuie sa te mai indoiesti de asta!
Cel mai bine e sa lasi rusinea la oparte si sa il intrebi totusi ce semnifica saruturile lui si vei primi raspunsul! daca tot tie rusine sa intrebi daca sunteti sau nu impreuna:* spre ca sfatul meu ti-a fost de ajutor:*

| FumezClipe a răspuns:

Frate,nu contează.Eu am avut o relaţie de două luni, neştiind că sunt de fapt de 1 an.

| ionut_8164 a răspuns:

Pai da lol ca esti cu el daca va sarutati tongue
funda?