| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare mai sentimentala.Imi place un baiat de mai mult timp dar nu stiu daca el ma place si sunt cam timida si nu prea am curajul sal intreb asta.Cum pot sal intreb daca ma place intr-un mod mai indirect sa zicem?
Multumesc anticipathappy

3 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Nu`l intreba asta big grin
trimiteti`va mesaje.pe telefon.biletele.chestii de genul. vorbiti pe ascuns.baietilor le plac chestiile astea

| KoWalSky a răspuns:

Stai de vorba cu el pe mess juma de ora si dupa aia il intrebi "vi afara?" daca raspunde da, clara treaba, te placetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa ceva nu se intraba