| LoveWithoutInhibitions a întrebat:

Hi! Intrebare pentru baieti!
Ce apreciati voi la o fata? Si fizic si intelectual... Dau funda la cel mai bun argument!

Răspuns Câştigător
| DxQ a răspuns:

Curu

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Comportamentul si felul de a vorbi (sa se vada ca e persoana intreaga la cap), dar incredere si afectiune sa am cu ea niciodata.

| MajorAsshole a răspuns:

Fizic... nu prea multe - acum, nici sa nu arate ca Hulk.
In alta ordine de idei, pentru mine e important sa fie sincera, realista, atenta la detalii si sufletista. In nici un caz sa fie visatoare.

| Chrisstine a răspuns:

Eu cred ca fizicu

| Anonim3007 a răspuns:

1 ) intelectual imi place sa vorbeasca corect si sa se vada ca este desteapta eu unu nu m-as cupla cu o fata de aia care nu are nimic in cap ca nu-mi plac fetele de genul asta

2)fizic pei fata sa arate binishor sa aiba formele dezvoltate sa nu fie grasuta si sa aiba curu misto eee sunt cam pervers dar asta e :X

| Sexcrocu a răspuns:

Hi! mie'mi plac cele cu pi2da orizontala :d. funda?

| b0gd4nn a răspuns:

Pailaughinglaughing de exemplu fizic eu unu ma uit la ochi si la trasaturile feteihappy la zambet si restul corpului happy intelectual nu stiu adica sa nu fie chiar batuta in cap sa fie cel putin la nivelul meu de cunostintehappy Si mi-ar placea daca fata ar fi sincera, sa vorbeasca frumos adica nah cat de cat. Da mai bine iti spun pe mess nu crezi?!?!?!laughinglaughingCautama in lista ta d mess.numele cred ca il stilaughinglaughing