| emma_7432 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce apreciati cel mai mult la o fata? love struck

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce sa mai apreciez daca sunt deja batran cu 36 de ani ai mei nici nu am timp sa mai ies cu ele din cauza serviciului, oricum stiu ca multi se plang ca ii inseala sau ii jumuleste de money. Nu o duc prea bine dar din pacate munca nu imi permite sa am o relatie stabila.

| Balmung a răspuns:

Caracterul( felul ei de a fi)-aici intra toate trasaturile sufletesti, sa fie naturala( fara operatii estetice), sa fie civilizata

| n30x a răspuns:

Frumustea, sanatatea, inteligenta, simtul umorului

| c4t4lin a răspuns:

In primul rand sa fie cuminte, apoi mai vedem big grin

| iEmonel a răspuns:

Sufletul [ adica sa nu fie o cretina increzuta si analfabeta cu tot felul de aere ], ochii si sanii.

| heddy10 a răspuns:

Comportamentul si intelegerea.

| HM a răspuns:

Her agehappy