| Bula385475780001236885896 a întrebat:

Hi, intrebare pentru fete, cum e sa faceti sex oral si ce gust are?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, fa si tu fetelor si vei vedea ce gust are!
In fond, amandoua organele sexuale elimina secretii si acum depinde cat de bine sunt spalate, ori pune prezervativ pe ele si degusta!

6 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Dar pentru baieti nu poate fi intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai dulce că mierea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident că este oribil deoarece cum sa gusti pișat, așa ceva este oribil, nu vă recomand să faceți sex oral deloc,

| Varguitas a răspuns:

Nu sunt fata dar in spun din experienta tipelor cu care am fost. Atata timp cat e clean, baiatul are o igiena buna si mai consuma si ananas ca sa faca impresie la gagici, gustul/mirosul ar trebui sa fie nul. In sensul ca un penis curat si ingrijit n-ar trebui sa miroasa a nimic si sa n-ai niciun gust. Iti inchipui ca-ti lingi incheietura mainii.
Cat despre modalitate, capul conteaza nu tot penisul. Concentreaza-te mai mult pe el mai ales daca esti la inceput si nu ai experiente de "deepthroat"

| Mosotti a răspuns (pentru Varguitas):

Foarte bine zis "Iti inchipui ca-ti lingi incheietura mainii.".
De aia ma si mir de ce condamna unii ca se face sex oral, chiar si la homo "eu nu sunt ca ala sa o sug", ete na, daca-mi place de ce nu? Asa si cu femei. Penisul este ca orice parte a corpului, iti inchipui ca sugi un deget de la mana, e tot una, de ce ar fi penisul mai deosebit?!

Unii considera asta ceva rau, denigrant, urat, nu e deloc asa.

| LorenaBalena a răspuns:

De piept de pui