| Basina19 a întrebat:

Am avut primul contact sexual si inca am himenul acolo.
Mai sunt virgina?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Himenul va ramane intotdeauna acolo. Numai ca e rupt facut franjuri.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai esti virgina, odata ce ai intetinut raport sexual cu penetrare.
Chiar daca deflorarea a fost partiala, virginitatea a zburat dupa prima penetrare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca ai intretinut un act sexual real si in vaginul ''pasaricii'' tale a fost introdus un penis adevarat, incepand exact din acel moment a disparut starea de virginitate, starea de fapt de care esti constienta si ti s-a intiparit atat in MINTEA cat si in psihicul tau. Fiindca si dupa actul sexual intretinut, himenul ''pasaricii'' tale a ramas intreg, intact denota faptul ca himenul este foarte elastic si din acest motiv NU s-a produs si asa numita DEFLORARE a pasaricii tale. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu mai esti virgina daca iubitul te-a penetrat in vagin.

| Andreeush a răspuns:

Atata timp cat ai avut primul contact sexual nu mai esti virgina.

| Jeonghyeo a răspuns:

Nu.