| AjutorMare a întrebat:

Hi Lume.La o fata de la mine din clasa ii place de mine si imi propune sa ma intilnesc cu ia ce sa fac mie tot imi place de ea da nu ma atrage prea tare ambii avem 17 ani si daca o sa ma intilnesc cu ea peste kiteva luni o sa pot so trag la pat?

4 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Sincer, nu prea este agreabil ca vrei sa te intalnesti cu ea doar ca sa i-o tragi. In primul rand, o s-o ranesti pe ea, poate ea se indragosteste de tine si tu o sa-i dai papucii intr-un mod umilitor si dureros. Mai bine petreci un pic de timp cu ea, vezi ce iese si poate cine stie, poate chiar te atrage mai mult decat crezi. Din prima n-ai cum sa-ti placa enorm cu ea, dar cu timpu cine stie, poate sa iasa ceva frumos si neasteptat.

| Schutzsttaffel a răspuns:

Wow... o tragedie.sincer gramatica ta este o catastrofa...ma rog.
Iti spun din proprie experienta.am refuzat si eu o tipa careia ii placea de mine. si mai tarziu am regretat deoarece a inceput sa-mi placa mie de ea confused. Daca pornesti cu gandul ca vrei doar sa i-o tragi.nu e pra frumos.nu o sa fi apreciat de fetele de aici. O poti baga in pat si mai devreme.depinde ce fel de fata e.

| FlorinBuffon a răspuns:

Poti sa o tragi la pat si mai devreme...depinde ce fel de fata e dar trebuie sa ai si sentimente pentru eahappy

| AjutorMare explică:

Gramatica man e rea deoarece sunt din RM si nu stiu cum in Ro se scrie corect la noi putin e schimbata la PC