| Fluturas_5095 a întrebat:

Eu ma intilnesc cu un baiat de 2 luni iar mie inca nu-mi place nimic la el cu toate ca stiu ca el tine tare mult la mine... ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| kapsunik99 a răspuns:

Ei bine "fluturas"...sar putea sa il doara putin daca ii spui ca nulplaci dar eu tot spun sa ii zici adevarul. zii ca mai are balta peste si ca mai sunt fete care il asteapta. spune-i totusi cu frumosul, sa nul superi prea tare. explica-i ca puteti ramane prieteni foarte apropiati dar nu mai multhappy funda? puppy dog eyes

| Pufuu a răspuns:

Mai bine ii spui adevarul acum, decat sa sufere mai mult dupa aceea!
Cine stie. puteti ramane si prieteni. daca vreti. adica, nu vad si de ce nu. :]
Bafta!