| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

Hi happy! M'am indragostit de un baiat love struck. este sofer pe autobuzul scolii la care merg, deci il vad in fiecare zi. Are in jur de 21 de ani, este super-simpatic, nu este casatorit, in schimb, nu stiu daca are prietena :-s. Imi place mult de el dar nu stiu cum sa il fac sa realizeze chestia asta straight face. imi e jena sa ii spun in fata. A observat de cateva ori ca il priveam si am observat si eu ca ma privea love struck ( stiu ca suna copilaresc laughing ). Oare si'a dat seama ca il plac?! Multumesc >big grin

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna Renata!love strucklove struck
Nu stiu daca el a observat ca tu il placi, insa eu zic sa incerci sa te bagi in seama cu el big grin Sa fi mai apropiata de el happy Si uite asa afli mai multe despre el. Daca are prietena si tot ce te mai intereseaza pe tinewinkingIntai incearca sa fiti prieteni bunilove struckSi vezi cum reactioneazalove struck
Succes!kiss

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Cel mai bine ar fi sa-ti iei inima in dinti si sa-l abordezibig grin

| lostcontrol12 a răspuns:

Spune-i. fa rost de nr lui de telefon.inventeaza ceva. din poza si tu esti foarte simpatica si draguta deci cred ca ai succes la baieti.Succes.eu cred ca vei reusi.Girls Rule:X

| tim a răspuns:

Sigur te-a observat! si eu am fost candva sofer incepand de la 19 ani, acum nu mai sunt, dar un lucru e cert:soferii tineri nu prea au prietena. ce sa faci? Ramai mai la urma cand cobori, si discuta cu el, nu despre dragoste, despre orice altceva, si dupa ce tragi niste concluzii poti trece la discutii mai serioase. ai mare grija sa nu ti-l sufle alta

| yoyodedeea a răspuns:

Adevaratstraight face...cati?

Răspuns utilizator avertizat
| emasweetgirl a răspuns:

Pai si eu am patit asta cand eram mai micalaughingsi tot de un sofer de autobuzwinking. acum inschimb nu mai imi place de el cii inversrolling on the floor
iar acum cand ma vede intoarce capul dupa mine iar daca se intampla sa il inimeresc pe el in autobuz se uita in oglindalaughing)
acum s-a schimbat roatahee hee

| any_6013 a răspuns:

S`ar putea sa`si fi dat seama ca il placi daca a observat ca tu de mai multe ori il privesti.probabil nici tu nu ii esti lui indiferenta dar nu indrazneste sa vorbeasca cu tine asa cum nici tu cu el. e destul de greu sa-l faci sa`si dea seama...sau mai bine zis sa`si dea seama ca daca el banuieste ca il placi e adevarat. poate in cateva priviri pe furis sunt pana acum cele mai bune idei.noroc>big grin

| Vero1 a răspuns:

Si mie imi place de un sofer de maxi. Si deocamdata suntem doar la statiu de amici...pacatcrying, dar rezolv eubig grin.

De tine, nu stiu ce sa spun, fii cat mai naturala, vorbeste cu el...si ai incredere in tine!

| RoxiGirl a răspuns:

Cred ca si-a dat seama ca il placi... dar si el te place

| Nuuu a răspuns:

Intreaba-l care e treaba cu schimbatorul!:* laughing)

| catalinablonda a răspuns:

Buna renata ma numesc catalyna si am patit si eu la fel ca tine tot de un sofer de autobuz...prima data si mie mi-a fost rusine de el pentru ca are 32 de ani iar eu 16 {el nu este casatori} dar am povestit unei prietena care avea nr lui si cu ea a inceput sa-si dea mesaje si ea ia povestit de mine asa ca i-a cerut nr meu de tel si mi-a dat un mesaj dupa aia eu l-am sunata ca nu stiam cine este si asa ne-am intalnit si suntem impreuna de 2 luni si ma simt foarte fericita alaturi de el.inceraca si u cu o prietena mai apropiata care este mai indrazneata dar te sfatuiesc sa nu povestesti uneia cu ''gura sparta''pup daca vrei sa discutam mai multe id-ul meu este inlove_catallyna pup