| Bigdicky94 a întrebat:

Hi.Ma masturbez de 2 saptamani aproape 3. Dupa ce ejacuez efectiv nu mai pot continua parca nu ma mai lasa organismul este normal?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exerseaza,exerseaza. happy Cam asa se intampla la inceput, acea senzatie va dispare im momentul in care vei ajunge/deveni "experimentat". Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns (pentru Dragos_Dragos_1994):

Este posibil sa fiu, in masura in care sunt marea majoritate a barbatilor, insa nu un cretin retardat asa cum esti tu si cei care considera ca este ceva rau, rusinos, sau un pacat. rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce ti se intampla.

| vocea a răspuns:

Da este normal trebuie sa faci o pauza de jumatate de ora si incepi din nou dar mai bine nu

| Ripley a răspuns:

Ce va mai place laba laba

| KLLO a răspuns:

Daca nu ai partener sexul nu face laba abtine te! o sa te simti mult mai bine fara laba

| AlexandruBotoaca a răspuns:

Exerseaza labagiule, Daca ai 10 ani experienta, poti deveni labagist la olimpiada de labagiune!

| Dragosdoar a răspuns (pentru AlexandruBotoaca):

Sa inteleg ca ti place sa jignesti oamenii doar pentru simplul fapt ca se masturbeaza?