| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Sint cu prietenul meu de doua luni, dar am impresia ca lui ii este rusine sa zica ca eu sint prietena lui. Oare de ce? (Cind sintem singuri totul parca e bine, e bun cu mine etc.)

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate mai are și pe altcineva.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Poate e doar timid, nu neaparat trebuie sa-i fie rusine cu tine

| relian a răspuns:

Pentru canui place de tine asa in totalitate.Si probabil poate ca sta cu tine asa canu are pe alta.Cind va gasi asa una sa-i placa ceva mai mult si sa fie asa cum el isi doreste fi sigura ca te va lasa.Cam naspa dar cam asa sta treaba.

| Azµre a răspuns:

Vorbește cu el și vezi de ce

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Din cauza criticilor

| shadow222 a răspuns:

Exact ce-a spus mona

| Rachel0 a răspuns:

Așa am avut și eu un prieten.Și cred că cel mai bine ar fi să vorbești cu el despre asta.Nu neapărat să vă contraziceți, dar să vorbiți calm despre asta. Spune-i ce simți, pentru că el nu are de unde cum gândești happy