| Simpluuu a întrebat:

O fata s-a suparat ( asa mi as parut ) pe mine pentru ca eu i-am spus ca nu vreau sa ne mai vedem azi
TPU raspundeti-mi sincer la intrebare : cand te plictisesti sa te vezi doar cu o fata in fiecare zi una dupa alta timp de doua luni voi nu v-ati enerva pentru acest lucru si faceti intr-un fel pentru ca sa se supere prietena pe voi sau prietenul. in fine
eu i-am spus aceste lucruri si ea s-a suparat sau cel putin asa a dat impresia in plus maine voi pleca la casa mea de vacanta si voi sta pana luni seara

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Bine faci, lasa ca i va trece supararea pana la urma doar nu poti sa stai legata de ea 24 din 24 ore

1 răspuns:
| Alexutza6755 a răspuns:

Sun-o si spune-i sa te ierte apoi explica-i.
Pa! Pa!