| TheRocker16 a întrebat:

Hi there. :3 Am o dilema. straight face Imi place de un tip. |Pe nume Victor. L'am cunoscut pe net. Si luni urmeaza sa ne vedem. Vorbim mai mereu la telefon. Nu stiu cum sa fac sa ii spun ca il plac. Eu cred ca si el ma place. dar nu sunt sigura. Vreau ca atunci cand ne vom intalni. sa ii spun. dar mi'e frica de reactia lui. Voi ce spuneti ca er trebuii sa fac?

Răspuns Câştigător
| inna_4838 a răspuns:

Buna. parerea mea este sa ma astepti sa iti spuna el. iar daca nu are nici un gand, iti iei inima in dinti si ii vei spune. succes

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Pai daca crezi ca te place nu ai nici o retinere ...eu zic sa-i spui pentru ca nu ai dc sa-i ascunzi.are si el dreptul sa stie ce simti pentru el. bafta:*

| PяInCєSs a răspuns:

Mai intai ai grija cum faci la aceea intalnire, stai si tu putin mai departe si vezi daca e chiar cel cu care ai vorbit, apoi daca e asa cum trebuie, incearca sa il cunosti mai bine si daca mai simti si atunci ca il placi si iti e rusine sa ii spui in fata spune-i pe net... oricum ai mare grija. bafta

| DilauRo a răspuns:

Mai intai intalnitiva si iesiti de mai multe ori impreuna nu ai spune de prima data ca il placi. Inainte deai spune ca il placi asigurate ca si el te place astfel sunt sanse mai mari sa primesti un raspuns pozitiv si sa ajungeti sa fiti impreuna. Sper ca te-am ajutat catusi de putin.Pa.

| Pufosila a răspuns:

Nu ii spune doar da-i de inteles subtil atat