| portocalăăă a întrebat:

Hi there. Am o intrebare, legata de baieti, bineintelessthinking
Acum vreo 4 luni am cunoscut un baiat, de care a inceput sa imi placa.
Fix in ziua in care am facut cunostiinta, m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Nu i-am spus nu, i-am spus ca nu stiu, pentru ca voiam sa il cunosc mai intai. Dar dupa aceea el l-a luat ca pe un refuz 'politicos' si nu m`a mai intrebat nimic. Am crezut ca e din cauza ca nu ma mai place, sau ceva, dar am aflat dupa aceea ca de fapt, el fiind mai orgolios si dorind sa arate ca e diferit, dupa un refuz, nu mai intreaba niciodata. ( mi-a spus ca daca o fata va vrea ceva, sa intrebe ). Nu vreau sa il intrebb, deoarece nu sunt obisnuita sa fac asta si nici nu as prea stii cum ^.^. Ce e de facut? Oare ma mai place? thinking

5 răspunsuri:
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Cred ca ar trebui mai intai sa te interesezi daac el are iubita.
Si pe orma ii spui adevarul, ca nu ai vrut sa spui da din prima, mai intai sa vezi ce fel de pers. este. Te va intelege daca vei fi sincera cu el

| eko a răspuns:

Vorbeste cu el despre asta...dar dupa parerea mea daca te placea cu adevarat ar fi trebuit sa mai intrebe...

| Cojeae a răspuns:

Daca il placi si el la fe cred ca merita sa-l intrebi. Nu lasa ocazia sa iti scape mai in colo s-ar putea sa suferi din cauza asta

| aproapenu a răspuns:

Intreaba`l daca mai e "valabila oferta lui "winking

| byank30 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa-ti iei inima in dinti si sa-l intrebi tu... numai asa poti afla daca inca te mai place