| papusha_5161 a întrebat:

Hi! tot eu:d. voua va place cand un baiat incepe sa va puna mana pe fundthinking sau incepe sa va sarute pe gatstraight face. sau incepe sa va musteat wits' end. ce parere avetibatting eyelashes!

Răspuns Câştigător
| ioneluka a răspuns:

Daca lucrurile astea vin de la prietenul meu cu siguranta...in special sarutul pe gat! Il ador!

Restul se pot face in particular!

Daca ar veni de la vreun "smecher"din zilele noastre as proceda ca si xena! si dupa ce l-as machia mi-as cere scuzelaughing

P. S. Nu totul se accepta!

9 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Daca este sa imi puna mana pe fund, nu. Insa eu lui, da! laughing
Pe gat imi place, imi da un fior poate cel mult. Si oricat ar incerca de la un sarut pe gat nu se ajunge cu mine la nimic mai mult.hee hee Sa ma muste. hm, nu exagerat big grin

| Yang a răspuns:

Daca e prietenul meu da, daca e altcineva se alege cu machiaj permanent am auzit ca movul e la moda anul astalaughing

| Eu4EverX a răspuns:

Dupa un timp de relatie daca te simti si tu bine poti sa il lasi sa te sarute pe gat sau sa iti puna mana pe fund, e ceva normal il zilele noastre... dar eu una URASC sa ma muste, ce dracu nu suntem animale, parerea mea!

| MonicutZZa a răspuns:

Daca e iubitul meu da. Saruturile pe gat sunt preferatele mele big grin Si cu muscatul, poate de lobul urechii.

| Smarandica a răspuns:

L-as strange de gat! Cum sa faca asa ceva? E banal. E scarbos.Nu permit nimanui.

Glumeambig grine E e e sexy si ma excita smug

| Bianca_papusha a răspuns:

Daca este persoana iubita sunt de accord dar ca nu mi se pare un gest de prost-gust...nu stiu fiecare cu parerea lui...:->

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing LOL nu suntem animale laughing da ce vrei daca asa e in zilele noastre laughing si parerea mea este ca nu-mi place sa-mi atiinga nim fundu tongue sarut pe gat...nu sh bine iar sa ma muste LOOOOL nu big grin

| pryns3s a răspuns:

e f placut sarutul p gat, ma trec toti fiorii, sunt cu prietenul meu de 9 luni si tin minte ca m-a sarutat pe gat in prima saptamana de relatie laughing, a fost superrrr

| ColOred SsqUare Bia a răspuns:

Daca e prietenul meulove struck ceva normallove struck
Nu stiu d ce le place s prinda d fund. dar nalaughing