| RokkoChanen a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce parere aveti despre pipait si atingerea in locuri intime? adica va place cand un baiat va atinge pe fund, sa va pune mana la...

Răspuns Câştigător
| Laminin a răspuns:

Hei!
Pe mine una ma deranjeaza. Adica se poate ajunge si la altceva fara sa iti dai seama. Pe mine si un sarut in public ma deranjeaza. Adica nu trebuie sa vada toata lumea cum va sarutati voi pe strada. Asta e parerea mea. Stupizi si nefolositori stiu ca o sa primesc, dar totusi e parerea fiecaruia happy
Gbu :]

4 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Daca e in public, e un gest de om nesimtit, mai ales tipa nici nu e de acord. Daca s-a vorbit pe tema asta, ambii sunt de acord si totul se intampla in privat, nu prin scari de bloc, parcuri si mai stiu eu unde, mi se pare foarte ok.
Cat despre mine, nu mi se pare normal sa ma pipaie nimani in public, e penibil, dar cand suntem singuri, nici nu trebuie sa se ramana la atat.laughing

| Acvila a răspuns:

Vorba Roxanei...atata timp cat nu se face in public ar fi bine sa nu se limiteze doar la atinslaughing

| AdelinaC a răspuns:

Sunt de parere ca sunt gesturi de obsedati si nu cred ca as sta nicio zi cu un baiat care sa aiba astfel de apucaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum s-a mai mentionat in public nu-i de dorit sa faci acest lucru, dar chiar si cind sunteti in doi nu-i de dorit sa exagerezi dac vreai sa te iubeasca o fata trebuie sa fii mai romantic...nu sa sari la ea deodata cu saruturi si pipaeli, poti sa o sarutzi pe git pe umeri pe frunte aceasta este ffft romantic si placut, sper ca vei urma acest sfat in ziua de azi rareori intilnestibaietzi romantici...