| micheilla a întrebat:

Hi TPU! Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv de asta am apelat la ajutorul vostru! Sa incepem: Eu am o relatie cu un baiat(X1) adica nu suntem impreuna da el ma iubeste eu la fel. Vorbim la telefon, pe mess, prin sms'uri etc. Tin mult la el si il iubesc, dar m-am suparat pe el si ne-am certat putin. A doua zi la scoala a inceput sa-mi placa de alt baiat(X2) tin sa mentionez ca imi era drag de ceva timp.Si prietenele mele mi-au spus sa ma combin cu el ca si el ma place. Vroiam sa ma combin cu el, dar m-am impacat cu X1 si acum nu stiu ce sa fac pe X1 il stiu de mult timp si ma inteleg foarte bine cu el si mai ales ca ne si iubim. X2 este foarte dragut si e si super de treaba, dar pe el il plac pe cand pe X1 il iubesc.Si nu stiu ce sa fac?! VA ROG SA MA AJUTATI! mULTUMESC FUNDITA!

3 răspunsuri:
| zNCrys a răspuns:

Pastreaza'l pe cel care il iubesti ca acel "il plac pe x2" poate sa fie trecator si o sa ramai cu buza umflata dandu-te cu capul de pereti si zicand "de ce am lasat sa plece persoana care o iubesc?". Ceva de genul.Totul depinde de tine!
Bafta!

| Crazyfish a răspuns:

Girl,da cu banu'!
Vrei sa iubesti modern sau traditional?
Un monitor sau un om viu?
Try the real thing!

| Zozoleparfumath a răspuns:

Incearca o perioada sa stai pe "susta" cu X2hee hee.fara ca X1 sa stie, pana vezi cum merge relatiatongue, ca daca relatia nu dureaza nu are rost sa te indepartezi si de X1 baiatul pe care ai zis ca il iubesti, asa ca incearca cel putin o luna pe susta si dupa daca totul e ok nu va mai ascundeti de nimeni si o sa vezi ca il vei iubi si pe elbig grin, dar parerea mea este ca tot cu X1 vei fihappy sau poate cine stie cum va decurge relatia cu X2 big grin, bafta:*