| Swallow a întrebat:

Hi TPU.Am o situatie cam dificila big grin. Imi place un baiat [din clasa], si iata ca intr-o zi [joia trekuta] imi zice sa ne intalnim. M`am mirat la`nceput, dar mai apoi mi-am dat seama ca e o batjocura. El nu a recunoscut ca a fost doar o farsa aiurea, si acum, s`a suparat pe mine din nu stiutiu ce cauza si m`a shters din skype. P. S. nici nu vrea sa vb cu mine, doar se uita cu tristete la mine big grin. Imi ziceti poate voi ce este asta?! caci la momentul de fata nu pot intelege. Thx.{ FUNDY} big grin

Răspuns Câştigător
| Yoanna_4969 a răspuns:

Poate ca el vorbea serios... Stii cum se zice: Daca un baiat tachineaza o fata inseamna ca o placehappy Poate nu stia cum sa intre in vorba cu tine si facea acele farse pentru a iesi in evidenta. Acum tot ce poti sa faci e sa il intrebi daca intalnirea era pe bune sau o alta pacaleala de`a lui. Succes!

9 răspunsuri:
| Swallow explică:

Problema e ca el a mai facut farse pe sama mea de gneul asta sad si de aia ma tem sad

| Swallow explică:

El nici nu vreau sa ma vada.Ma ignora complet;( sad si cuprinde alte fete.etc.Nu pot sa ma uit la sa ceva. sad

| LiveYourLife a răspuns:

Nu cred ca era o farsa...

cere-ti scuze si spune-i sa-ti dea o a2a sansa si sa te invite din nouwinking

| LiveYourLife a răspuns:

Pai poate chiar te place si sti cum e "omul prin gluma spune adevarul"...

spune ca l-ai refuzat fiindca te deranjeaza ca iti tot face farse si tu nu-ti dai seama cand el spune adevarul.

| TheSpecialOne a răspuns:

O.M.G. si de ce ai crezut ca e farsa? Acuma s-a suparat f rau 100%...

| KellyK13M a răspuns:

Poate e suparat ca el chiar vroia sa va intalniti si faptul ca tu ai crezut ca e o farsa la intristat rau de tot, vorbeste cu el si daca chiar nu vrea sa te auda timitei un biletel si spune-i ca e de la un anonim apoi sa ii spui ca e de la tine... sper ca am ajutat succes!

| memekiki a răspuns:

Pai pana la urma v-ati intalnit ce s-a intamplat? dupa mine baiatul incearca prin expresiile lui si gesturi faptul ca e trist ca tuh nu ai incredere in el.dar depinde si de cat de bine va intelegeti. poate ar trebui sal inviti sa vorbiti face to facebig grin

| Ady93 a răspuns:

Mie mi se pare evident: nu era o farsa!

| FesCuDungi a răspuns:

Sti vorba aia, cine se frige cu supa, sufla si-n iaurt! so... eu zic ca a fost geva normal ca te-ai gandit cum ca ar fi o farsa! poate ca te place si a dorit tot timpul sa iti atraga atentia!winking stai de vorba cu el, cauta sa-ti ceri scuze!