| Neamiticahfdn a întrebat:

Salut, imi placea de o fata cu mine in clasa de mult timp, si intr-o zis mi-am facut curaj si i-am spus ca o plac. Ea mi-a zis ca nu ii pasa. Pana la momentul când i-am zis ca imi place de ea, noi mai vorbeam, nu eram buni prieteni, ne ziceam salult, ce mai faci si cam atat, si mereu se uita la mine, orice facea se uita la mine, ceea ce mi-a dat de inteles ca ma place, insa na. m-am inselat. Si acum nici macar nu se mai uita la mine, nici nu mai raspunde când o salut, mi*a dat block, dar nu inteleg de ce? Si ceva timp nici nu ma privea in ochi ca inainte, parca nici nu ma vedea, acum iarasi se uita mereu la mine, ceea ce ma inebuneste, daca nu-i plac de ce se uita la mine, si sa nu imi ziceti ca ai cv pe fata sau cv de genu. Si dc nu mai vb cu mine dupa ce i-am zis ca o plac? cine poate intelege fetele.

2 răspunsuri:
| ș53fan a răspuns:

Salut! Si eu sunt la fel! Exact la fel! Numai ca la mine in acest moment este cu cineva crying! Auzi... daca nu te superi ai whatsapp? Daca da...Vb pe site dar nu aoci, imi dai cerere si vb pe mesaje nu public aici! Intelegi tu!

| Alex007xD a răspuns:

Probabil si-a dat seama ca a fost o proasta pentru ca ti-a spus ca nu o intereseaza. Poate ei chiar ii place de tine.