| Swallow a întrebat:

Hi TPU, deci ma lamureste si pe mine cineva totusi?! Baietilor le plac fetele :

1) ingimfate, laudaroase, care se imbraca cu fuste scurte, cu un decolteu ca i se vede totul; cu niste incaltaminte de 18 cm; tupeista; respingatoare; machiata; cu unghiile lungi si vopsite aprins; sa te respinga; sa nu te ia in seama; sa te considere un >>nimic

4 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

O fata nu ii sta bine sa faca de astea

| AndreyG a răspuns:

Deloc,dar deloc nu-mi plac fetele alea.Eu unul vreau fetele sa fie sensibile,usor timide,sa se imbrace ca oamenii normali, fara fuste scurte si fara tocuri pentru ca inaltimea nu ma intereseaza atat timp cat sunt indragostit, sa nu fie respingatoare ci sa accepte o conversatie usor, machiata putin(sa nu aiba tone pe ea.).La unghii sincer as lasa-o sa le poarte cum ii e ei confortabil.Nu am probleme cat de lungi sunt atat timp cat au o manichiura draguta.Iar daca ma considera un nimic, eu ma stiu mai bine si as nega faptul ca sunt cum zice ea.deci as considera-o eu pe ea a fi "un nimic" dar as tine-o pentru mine din politete.Din pacate rar gasesti fete asa deosebite in zilele noastre(Adica opusul a tot ce ai zis tu)

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Urasc fetele inganfate, le-as bate pe toate :P Cu fuste scurte dap, pana pe la juma bucile pentru celel care au ce arata sau un alba cu margine ondulata http://itouchwallpapers.com/......etails.php
http://0.tqn.com/d/kidsfashion/1/0/C/W/shannonskirt.jpg
http://tiefrontschoolgirlblouse.wordpress.com/uniform-skirts/
http://www.amazon.com/dp/B004H7SMYI/ref=asc_df_B004H7SMYI1756789? smid=ATVPDKIKX0DER&tag=wwwshopstylec-20&linkCode=asn&creative=395093&creativeASIN=B004H7SMYI
http://www.shutterstock.com/......oshes.html cu un decolteu pentru ca asa ii normal doar nu sia lua bluza cu gat, iar si asa in mod normal decolteu nu arata nici 10% de aia e bine alea largi cu decolteuri mariii, la fel, urasc incaltamintele mari, prefer tenisi pantofi orice altceva, cu unghi lungi nu, prefer normale poate doar ft ft putin mai mari si vopsite aprins pentru ca asa arata bine culorile, nu decolorate sau amestecate cu altele, iar sa ma respinjga, sa nu ma ia in seama sau sa te considere nimic, draga... de unde ai fanteziile astea?:| La nici unu no sa-i placa chestia asta decat daca o fost fetita la racoare... Total impotriva, de mi-ar face din astea as si aruncao in apa si paaaaaaaaa.

| oOoRubyoOo a răspuns:

Nu chiar,mie personal nu imi plac, desi imi place sa privesc asa ceva, poate sa ma distrez putin cu asa ceva dar nu.Cei care vor neaparat asa ceva vor pentru sex si distractie...de ce sa te duci sa dai bani cand poti avea gratis nu?laughing. Fustele scurte si decolteul fac fata sa para mai usoara, mai accesibila, incaltamintea de 18 cm teoretic ii dau forme mai bune mie personal nu imi place sa stau cu o camila,tupeista pentru ca inseamna ca nu va pune suflet cand ii dai papucii, machiata, cu unghii lungi...pentru ca o face mai frumoasa normal; cat despre respins depinde de baiat, unii nu vor sa aiba ceva pe tava, altii considera ca deja au pierdut-o daca ii respinge si nu mai incearca.