| Swallow a întrebat:

Hi` big hug TPU, deci ma lamureste si pe mine cineva totusi?! Baietilor le plac fetele :

1) ingimfate, laudaroase, care se imbraca cu fuste scurte, cu un decolteu ca i se vede totul; cu niste incaltaminte de 18 cm; tupeista; respingatoare; machiata; cu unghiile lungi si vopsite aprins; sa te respinga; sa nu te ia in seama; sa te considere un >>nimic

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Indiferent că este femeie sau bărbat, preferăm naturalețea.
Pa, pa.

| Swallow explică:

2)frumoasa (draguta); naturala; nemachiata (doar cu balsam); unghii naturale (medii/scurte); vopsite incolor sau cu ceva gingas; blinda; gingasa; un pic rusinoasa sau timida; zimbitoare; sa te ajute cind ai nevoie si ea poate; sa vorbiti mai des; imbracata si incaltata nu atit de vulgar; linistita; BUNA; draguta ca persoana; grijulie.

Deci care totusi?! p.s. ceva la mijloc nu exista. Spuneti doar o varianta )

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Daca te imbraci cu fuste scurte, bluze cu decolteu adanc, unii baieti te pot considera ca esti o "fata usoara" si ca te pot avea oricand.

Nici laudaroasa, ingamfata, tupeista (in sensu' urat) nu le plac.

Lor le plac fetele care se lasa greu, nu pun botu' usor la vrajeli, timida, feminina.

| FlyingSoul a răspuns:

Un NU mare cat tot TPU-ul

| ozulll a răspuns:

Daca vreau o seara faina aleg nr 1. daca vreau sa ma implic in ceva mai serios, aleg nr 2.