| rozbombon a întrebat:

Hi TPU!

Deci uitati care este problema,
Mie imi place de un baiat, este putin mai mare decat mine am fost de ceva vreme cu el, inca pe atunci nu imi placea de el(lui ii placea de mine). Toata vara ma tot sunat si a vrut neaparat sa ne vedem, dar eu bagam tot felul de scuze si nu ne vedeam.Insa acum treaba s-a cam scimbat.Luna trecuta m-a chemat sa ne vedem m-am dus si ne-am sarutat a fost ceva frumos dupa faza aia l-am chemat si eu si iar ne-am sarutat si a fost super. Dar el nu ma mai chemat asa ca iar l-am chemat eu. Ce ar trebui sa fac ca sa ii dau de inteles ca il plac si sa ma cheme si el in oras?:-s

Funsitahappy!

2 răspunsuri:
| ღtuweetyღ a răspuns:

Si mie mi se intamplat la fel... dar pana la urma neam desp. si am ramas prieteni foarte. buniwinking[love struck]...

| paulthebest a răspuns:

Pai cand te intalnesti cu el incearca sa ii zici (subtil) ca il placi nu : eu te plac hai in 'fan' vorba aia incet subtil si isi va da seama. funda?