| anastasiiiiiiiaaaa a întrebat:

Marti a venit un baiat din strainatate(vecin) si m`a sunat sa vada ce mai fac si a zis ca ne vedem a2a zi. A doua zi am iesit afara si ne-am plimbat cu masina si s`a cam dat la mine dar eu nu prea vroiam deoarece il consider ca un super bun prieten si pana la urma ne-am sarutat. A doua zi iar am iesit afara dar a venit o alta fata din constanta care e tot vecina(el a fost mai de mult cu ea). Am stat apoi toti au plecat in casa si am ramas doar noi 2 vreo ora si ne-am sarutat si se comporta super frumos.Ieri a iesit cu aia in oras si cu inca un baiat si pe mine nu m`au chemat, azi la felstraight face. Ma suna in fiecare zi sa vada ce fac dar nu imi mai trimite mesaje de noapte bunasad. De ce nu se mai comporta ca inainte? Ce poate fi in capul lui?:-s

4 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Pai cel mai probabil s-a indragostit si de fata aceea si acum nu stie cu care dintre voi 2 sa fie, asa ca iese cateva zile cu una cateva zile cu celalalta, acum depinde de tine, poti sa il lasi in pace, sa fie cu cealalta sau poti sa continui asa incercand sa il convingi ca tu esti cea care merita sa fie cu el. Acum stai si u 10 min intr'o zi, singura in camera ta si gandeste'te "bai se merita sa stau dupa asta, exista posibilitatea sa raman cu buza umflata? sau e mai bine sa il las sa isi vada de aia "winking fundita?:O3

| AFR81 a răspuns:

Mai bine lasa'l pe baiatul ala.Nu e ultimul de pe pamant.

| Monni a răspuns:

Poate ca tine la tine doar ca la o prietena buna, si vrea sa stie ce faci...intalniti'va,daca chiar simti ceva pentru el, pentru ca s-ar putea sa plece inapoi si dupaceea ti-ar parea rau ca nu ai profitat de ocazie.:*

| piticusexy5 a răspuns:

Buna deci baiatu ala vrea doar sa faca sex cu tine dar cu fata aia cred ca are degand sa se impace si doar cu tine sa faca sexwinking