| Pιтιкa a întrebat:

Hi TPU! Eu am stat cu un baiat toata vara, iar apoi s-a despartit de mine din niciun motiv...Eu inca mai tin la el! Acum se baga cu mine in seama si sare pe mine ma alearga si nu ma lasa in pace. Daca dau de exemplu o palma cuiva el vine ma alearga si-m da si el mie, dar nu-mi da tare in gluma si incepe sa rada.Imi spune iubi si pupama si chestii din astea. Va rog ajutati-ma ce credeti ca inseamna? Fundoiy:-x

Răspuns Câştigător
| Alina_9592 a răspuns:

Pai e clar ca atunci cand te-a desp nu a avut motiv mai clar ca a gasit pe alta mai buna. (dupa mintea lui)
acum poate a realizat ce a pierdut si de asta vrea sa se intoarca la tine. daca face asta e clar ca a inceput din nou sa te simpatizeze. acum tu ce ai de facut... decat sa fii naturala, dar si isteata.
nu te mai comporta ca inainte arati ca esti mult mai speciala decat ultima oara cand el tea vazut.si daca vine vorba sa va impacati pune-i conditia"daca faci ca si data trecuta, te-ai lins pe bot de mine." asa sa continuam. lui ii place de tine asa cum esti banuiesc. naturala, glumeata, jucause si mai ales ca poate momentan nu esti a nimanui si vrea sa te aiba din nou sa se mandreasca cu tine. parerea mea. tu daca te impaci cu el nu ii mai da atata atentie ca asta ii s-a urcat data trecuta lui la cap. s-a vazut ca tii la el si si-a luat-o baiatu in cap. ai mare grija. uneori trateaza-l cu indiferenta sa-l pui putin pe jar. dupa mai date usor pe langa el, sa-l faci sa moara de ciuda ca nu esti a lui. apoi sa te joci putin cu el, pana-l faci sa fie din nou al tau si de data asta fa ca rolurile sa se schimbe, el sa fie la picioarele tale. mult nororc:* Funda?

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Ca sigur te place si are ceva pentru tine! Asa ca daca doresti sa il ai tot timpul alaturi sa te bucuri de glumele lui, vorbeste cu el si intreaba-l ce gand are? Poate ca aceasta pauza i-a prins bine a vazut ca esti o fata deosebita si regreta ca nu mai e cu tine! Multa bafta!

| answer a răspuns:

Buna! Din descrierea ta, am impresia ca vrea sa te faca sa crezi ca inca iti mai place de el si in felul asta sa poata sa obtina mai mult de la tine; Eu zic sa stabilesti o limita a bunului simt si sa-l pui la punct; tu nu esti o jucarie. Daca te-ar placea, nu s-ar fi despartit de tine;

| RazmontAllen a răspuns:

Salut,nu sunt eu un expert in asa ceva dar imi place sa ajut lumea. uite parerea mea:
Mai dai o sansa si poate se va schimba. Daca va pierde si sansa acea si tie inca iti place de el...nu-i baiatul potrivit, iar atunci gasesteti alt "prieten" si poate va merge mai bine(vezi ca am zis"poate")big grin

Bafta!