| Erouanonim a întrebat:

Deci...Cunosc un baiat care ma ura si brusc, de 2 luni incoace se baga in seama.De la a ma lua in brate, la a ma jigni, la a ma "lovi"(adica imi suceste mainile in asa fel incat sa ma tina in brate), la a imi face poze, la a urla ca ma iubeste pana la a imi fura tot ce prinde.Merg in liceu, trece ca si cum nici nu as exista, vede ca nu ii dau atentie si vine si ma ia in brate, sau ma mangaie, sau ma prinde de fata sau ma ia pe sus, sau se preface ca imi trage o palma si de fapt ma mangaie pe cap. Uneori e vulgar, si imi zice sa o s*g, alteori ca sunt idealul lui de fata(in gluma), alteori zice ca ma iubeste si ca gatesc bine, alteori, daca nu am chef de fata lui, spune in continuu sa tac sau ca s-a saturat de mine da' tot ma iubeste.In ultima perioada l'am lovit destul de tare(in zona intima, i-am luat pielea de pe mana, i-am tras cate o palma, l-am strans de gat, fiindca ma impingea si arunca cu chestii) si nu mi-a facut nimic, desi in general da de 10 ori inapoi.Ideea e ca le mai zice si altora iubi, si eu nu mai stiu ce sa cred.thinking Isi bate joc sau ma place? Daca ma place, de ce face asta si cu altele? Si de ce brusc se baga in seama?laughingFUNDA

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa te placa cand iti zice sa i-o sugi? laughing cap ai, minte ce-ti mai trebuie? ala tatoneaza terenul sa vada daca ai cazi in capcana, nu-l mai baga in seama iar daca te mai deranjeaza spune-i tatalui tau

| Erouanonim explică (pentru anonim_4396):

laughingPai ideea e ca un an nu a zis nimic si na...Plus ca, toata lumea care ma cunoaste stie clar ca eu nu am timp si chef de relatii si ca am avut ceva legaturi da' cu tipi mult mai maribig grin

| Dyana77 a răspuns:

Cel mai probabil e derutat, in acest moment.Nu stie pe care sa aleaga o.O
Poti sa portie o discutie mai serioasa cu el si sa il intrebi ce isi doreste. Daca vezi ca nu ''coopereaza'' e de la sine inteles ca face toate aceste lucruri din distractie, nu cu gandul la ceva serios.
Sper ca vei lua in considerare! :*