| CrazzyDoll_9353 a întrebat:

Hi TPU! Help Me sad. Eu locuiesc in italia de 8 ani. din luna septembrie pana in decembrie am vorbit cu un baiat din romania ( mai precis chiar din orasul de unde stau eu) pe mess asa ca amici la inceput era caterinca gen : " ce faci viata mea " apoi am inceput sa ne atasam foarte mult unu de celalalt si sa zicem ca intr-un fel eram impreuna dar adevarata relatie a inceput cand eu m-am dus in romania adica pe 18 decembrie. ne intelegeam super bine, stateam tot timpul impreuna, ma duceam zii de zii la el acasa, i-am cunoscut parintii. la un moment dat ma gandeam si sa o fac cu el, vroiam sa fie primul din viata mea, dar nu am facut nimic.ieri m-am rehntors in italia. momentul cel mai dureros a fost cand stateam in bratele lui, plangeam, si el imi stergea lacrima, simteam ca mor ( poate ca sunt ridicola dar credeti-ma ca este cel mai urat lucru ) am ajuns aici vorbim pe mess, la telefon ne alintam dar el mi-a spus ceva gen : " sa nu punem avatare ca rade lumea de noi si sa o lasam mai moale cu poze si cu chestii de genul asta. " a zis ca el ma asteapta indiferent de ce s-ar intampla, ca sunt doar a lui si el doar al meu dar totusi imi este mare teama ca pana in februarie cand ma voi intoarce din noi o sa il pierd. il simt mai rece, ca ma evita putin sad Poate pentru ca si lui ii este greu acum fara mine. ce sa fac sad? cum sa procedez sad?

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Hiar nu mai poti astepta cateva zile?

| valy1233 a răspuns:

Pare foarte interesanta povestea ta, si in acelasi timp emotionanta, dar trebuie sa ai incredere in el si sa comunici cu el mai des. urat din partea lui daca te-ar lasa sad

| SorinnaMentolatta a răspuns:

Asta am patit si eu sad
continua sa vb cu el... aceeasi chestie simt si eu
naspa sad